Krijg een gratis keramisch onderhoudspakket bij een Gtechniq keramische coating!
De winter is weer in aantocht. Dit betekent ook slecht weer, pekel, zout en vuiligheid die de lak van uw auto gaan aanvallen.
Daarom is juist nu de tijd om uw auto goed te (laten) beschermen.
Laat mij, Michel Scheepers, een Keramische coating van Gtechniq op de lak van uw auto aanbrengen!
Wat zijn de voordelen van Keramische coating:
- Beschermt de lak tegen vocht, pekel, zout en vuiligheid
- Bescherming vanaf zo’n 5 jaar (bij 1 laag coating)*
- Behoudt de glans van de lak, zelfs in de winter
- Maakt wassen eenvoudiger en minder frequent nodig
- Beschermt langdurig tegen UV-straling, chemicaliën en oxidatie
- Professioneel aangebracht door mij, Gtechniq keramische coating-specialist
De Winteractie-aanbieding:
Bij een Gtechniq Keramische coating behandeling
een gratis Gtechniq keramisch onderhoudspakket t.w.v. € 100,- bestaande uit:
- Gtechniq was-emmer (afsluitbaar) inclusief Grid-guard
- Gtechniq ultra-zachte washandschoen
- Gtechniq Ceramic Gwash (500 ml.), speciale shampoo die de coating een keramische boost geeft
- Gtechniq droogdoek, de lak streeploos droog in een handomdraai
Actie-voorwaarden
- De actie loopt van 20 oktober 2025 t/m 30 november 2025, offertes die binnen deze periode worden aangevraagd vallen binnen de actie
- De coating-behandeling dient uitgevoerd te worden vóór 31 januari 2026
- Alvorens het aanbrengen van een Gtechniq Keramische coating dient de lak eerst in minimaal 2 stappen gepolijst te worden, alleen coating aanbrengen is geen optie
- De behandeling wordt uitgevoerd in mijn vestigingen in Helmond of Gendt (GLd.), niet op uw locatie
- Het Gtechniq keramisch onderhoudspakket wordt overhandigd na betaling van de behandeling
Vraag nu een offerte aan, klik hier..
* = De Gtechniq Crystal Serum Light (CSL) keramische coating geeft zo’n 5 jaar bescherming aan de lak. Uiteraard is dit wel afhankelijk van de omstandigheden. Wassen met de verkeerde (niet PH-neutrale) shampoo of een te grove washandschoen of spons, het laten wassen in een car-wash of wasbox, parkeren vlakbij een spoor etc., kan de standtijd op een negatieve manier beïnvloeden.
Er bestaat de mogelijkheid om, bovenop de CSL, nog één (of twee) lagen extra coating te laten aanbrengen in de vorm van Gtechniq EXO. Exo is een keramische coating die minder hard is, maar hierdoor nóg gladder dan CSL. Dit zorgt voor een nóg Aquafobischer effect! Het voegt nog meer glans toe en stoot water en vuil nog meer af.
Per laag EXO voeg je nog eens zo’n 18 tot 24 maanden extra bescherming toe!